اهمیت سفر با ون

کرایه ون | اجاره ون | ون دربستی|09121992530
کرایه ون | اجاره ون | ون دربستی|۰۹۱۲۱۹۹۲۵۳۰

 

اصلی ترین نکته در مورد خدمات موسسه رنتال ون (کرایه ون ، ون دربستی) كه براي خود مشتريان نيز اهميت ويژه اي دارد اين است كه تمامی ون هاي اين شركت كه به روزترين ون هاي حال حاضر بوده و مالك تمامي آن ها خود شركت بوده واز ماشين های ديگر وافراد ديگر كه عضو كادر نبوده استفاده نمي كند.

از همين رو هزينه های مربوطه كرايه ون بسيار مناسب و منصفانه هستند.

اكثر شركت ها و افراد كه در اين زمينه فعاليت دارند به دليل نداشتن تعداد كافي ومحدود اين خودروها، زمانيكه مشتري در خواست خود را اعلام مي كند و ماشين های خود شركت مربوطه مشغول هستند، شركت از افراد ديگري براي مشتری درخواست ماشين مي كند كه زير مجموعه خود نيست.

اين امر باعث می شود كه شركت هزينه اضافی از مشتری دريافت كرده كه علاوه بر كرايه وسيله نقليه ، مبلغی كميسيون براي خود نيز در نظر می گيرد.

عامل مهم و متفاوت رنتال ون با اكثر اين شركت ها در اين امر است كه مشتری به صورت مستقيم و بدون واسطه با خود شركت كه مالک ون ها است در ارتباط است وهزينه ها بدون هيچكونه كميسيون بوده و كاملا منصفاه و عادلانه هستند.

 

دلايل متعددي براي انتخاب ون برای يك سفر طولاني يا كوتاه وجود دارد اين دلايل شامل:

با انتخاب کرایه ون و اجاره ون برای مسافرت ها شما با اين كار در وسيله شخصي خود صرفه جويي ميكنيد. در عمر، هزينه سوخت و … همچنين از بالا رفتن كيلومتر شمار وسيله خود اجتناب كرده كه ارزش آن را پايين مي آورد.

انتخاب هوشمندانه نوع ون اجاره اي مي تواند شما و مسافران خود را راحت تر با ارائه گزينه هاي بيشتر ( صندلي، فضاي زياد براي وسايل و چمدان ها) مواجه گرداند.

اگر سفر جاده اي سبك شما نيست و يا به رانندگي دراز مدت عادت نداريد مي توانيد با اجاره ون مورد نياز خود آرامش و لذت سفر را در كنار ساير افراد خوانواده ويا دوستان و مهمانان خود تجربه كنيد. به اين دليل كه شركت رنتال ون با داشتن مديران با تجربه و كادري مجرب در اين زمينه، رانندگان بسيار با تجربه، با شخصيت و مسلط به تمام مسيرها را انتخاب نموده و از تمامي رانندگان خود پيش از شروع فعاليت است و آزمون هاي مختلفي هم در زمينه شخصيت شناسي وبرخورد با مسافران ودر زمينه آشنايي به راهها و مسير ها و نكات رانندگي انجام داده است. اين امر به دليل اين است كه زماني كه شما از رنتال ون درخواست ون انجام داديد، نوع وسيله نقليه، تميزي ونظافت آن تا انتهاي سفر و همچنين شخصيت و نحوه برخوردراننده، تبليغ كار ما به شما حساب مي آيد و پرستيژ كاري ما به اين عوامل بسيار مهم بستگي داردكه قطعا رضايت بخشي مشتري را در بر دارد.

داشتن اطلاعات كامل درباره مسیر و شهرها باعث مي شود كه در صورتيكه مسافر اطلاعات كافي درباره مكان هاي ديدني ، رستوران ها و … را نداشته باشد با درخواست خود مسافر، راننده پيشنهاد و در اختيار شما قرار دهد.

 

همانطور كه می دانيد شركت ها و اشخاص زياد و نو ظهوری امروزه در حوزه اجاره وسايل نقليه متفاوت مشغول به فعاليت هستند. شركت رنتال ون با سابقه درخشان ٣٠ ساله در امور اجاره ون به شركت های توريستی معتبر و ارگان های دولتی و خصوصی، تشريفات رياست جمهوری ،گروهای تجاری و مهمانان مشتريان عزيز و جهت اطلاع رسانی برای شما گفتن اين نكته مهم را در نظر دارد:

زمانی كه شما براي پيدا كردن ون مورد نظر صرف می كنيد و يا با چند شركت و شخص مختلف تماس می گيريد براي مشاوره و هزينه ها كه حق شماست ممكن است با قيمت های مختلفی مواجه شويد. بعضی از شركت ها سرويس دهی را با قيمت بسيار پايين تر از حد معقول انجام مي دهند !!!
هيچ ارزاني در هيچ چيز بي مورد نيست.!!
به دليل اينكه مشتريان اطلاعات كافي راجب ون اجاره اي مورد نظر خود ندارند و آگاهي از برند ماشين مودر نظر ندارند اين شركت هاي از آنها سو استفاده كرده به چه صورت؟؟
به تازگي شركت هاي تازه بنيان با به كارگيري ون هاي برليانس و… كه چند كمپاني مختلف چيني و همچنين ايران خودرو آنها را توليد مي كنند كه پلت فرم اين ون ها بسيار مشابه برند اصلي آنها يعني تويتا هايس است و خريداران اين خودروها كه بسيار بي كيفيت و غير قابل مقايسه با برند تويتا ژاپن است با تعويض آرم آن ها به آرم تويتا از آن به جاي ون هاي تويتا هايس سو استفاده مي كنند.قيمت اين خودروها يك پنجم قيمت برند اصلي تويتا است و اصلا از نظر ايمني، آرامش و… قابل مقايسه نيستند.پس لطفا در هنگام انتخاب خود دقت كنيد و حيله اين افراد با قيمت كمتر را نخوريد كه دليل آن گفته شد.

 

 

با رنتال ون، بهترین های کرایه ون و اجاره ون و ون دربستی را تجربه کنید.

 

RentalVan|کرایه ون|اجاره ون|رنتال ون|ون دربستی|09121992530

شماره تماس رنتال ون:  ٠٩١٢١٩٩٢٥٣٠
(کرایه ون، اجاره ون)